Piotr Wójcicki – Długa Rozmowa
Witryna konserwatywna
Like
Like
Tweet
Tweet
+1
+1
youtube
youtube
RSS
RSS

Nasi polityczni narcotraficantes

2 comments on “Nasi polityczni narcotraficantes
  1. Gdyby POpuliści, czy też odłam Petrygo byli proobywatelowi, temu bezradnemu Polakowi… nawet a może często… patriocie… miałby Jaro problem i nie sądzę, by te ostatnie wybory, w tym PAD, wygrali.
    Gdyby, gdyby… tyle że mafioso narkotykowy był wśród swoich a oni go PRZYJĘLI. Nasi bogowie mieli za zadanie sprzedać całość, opowiadając jak to będzie dobrze, jak dostaniemy paszporty, bez wizy pojedziemy gdzie będziemy chcieli, kupili co chcieli itd; a że za trzydzieści lat nie było by śladu po Polsce (samodzielnej, niezależnej, suwerennej itd, a Polacy niewolnicy w w gospodarce Niemiec i trochę Francji. ps. W latach 1982-1985 pracowałem w KChEP w Gdańsku jako asystent dyrektora charytatywnego, przy Kurii Gdańskiej (za Kaczmarka i euroentuzjasty Tadzia Gocłowskiego, całkiem swego czasu dobrego kolegi! Odpowiadałem za m.inn. magazyny; rozładunek i załadunek wykonywali pracownicy Politechniki i Uniwersytetu. Dwa razy był nijaki Tusk. który… jak się przy drugim pobycie okazało – na moja uwagę… co ten człowiek tu robi, z kim przyszedł itp, czyli małe dochodzenie, nikt sie do niego z tzw kontaktów nie przyznał. Robiłem to dyskretnie, po czym mając raczej pewność, że jest to czyjaś wtyka, a na pewno niesprawdzony gostek, podziękowałem mu, i gdyby nie takież samo stanowisko kilku ( w tym przyszłego wiceministra pracy w desancie gdańskim). Wstawił się za nim Piotr Nowina Konopko, który pracował w tym czasie z Pallotynami, a przez mój układ przechodziły materiały drukarskie po które oni przyjeżdżali; w czasie jednej z wizyt zapytał… dlaczego pognałem Donalda… przecież to nasz człowiek.
    Mógłbym przypominać sobie szczegóły, ludzi… tylko… po co?

  2. dziekuje za koment. Warto chyba spokojnie usiąść i spisac takie i inne wspomnienia. Z nich można ułożyć ciekawe obrazy przeszłosci wazne dla teraźniejszości. Namawiam i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.