Piotr Wójcicki – Długa Rozmowa
Witryna konserwatywna
Like
Like
Tweet
Tweet
+1
+1
youtube
youtube
RSS
RSS

Ludzie z młynarek (chyba sen)

2 comments on “Ludzie z młynarek (chyba sen)
 1. No… nareszcie! Dziękuję!
  A propos młynarek! Będąc jedyny raz na strychu wielkiego domu dziadka Kusowskiego (właściwie to Babci Kusowskiej Anny z Sierakowskich, jako że byłem na pogrzebie Dziadka Jana) znalazłem skrzynię ze skarbami, w której znalazłem duży plik tychże młynarek i wiele innych – dzisiaj niezwykle już historycznie cennych przedmiotów, a których wartość była mi wtedy (1956 rok) niedostępną, z prostej przyczyny… świadomość dzieciaka żadna w wieku ośmiu lat! Oczywiście mój Ojciec odniósł to na strych zakazując mi takich wycieczek.
  Gdybym miał się odnieść do sennych „zjaw”. to wręcz regułą jest, tuż po okresowej spowiedzi u osobistego kapłana zakonnika, sen o niezwyklej ostrości realiów w obszarze erotyki; najczęściej jest to nieznana mloda, a właściwie… bardzo młoda kobieta, bez odrobiny odzienia, na moich kolanach, przytulona itd., itp.
  Szczegóły ciałka odbierane w 3D (jak to we śnie), porażają realizmem detali, wręcz… zapachem i temperatura ciała. Pytałem spowiednika, dlaczego… zawsze po spowiedzi nachodzą na mnie takie sny… ?!
  Odpowiedź… jesteś w miarę czystym człowiekiem a taki jest niezwykle cennym łupem dla Złego!
  Pomyślałem, że z czasem będę z utęsknieniem czekał na o. Rafała i spowiedź.

 2. momorgan pisze:

  Oj, świetne sny i to świętej oprawie. Nonono!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.